Valašská koliba Juřena

valašská koliba juřena

 

 

 

Restaurace otevřena pouze na objednávku mob: 603 954 410

Valašská koliba Juřena připravuje pro vás grilované speciality na otevřeném ohni před Vašimi zraky a to z  různých druhů mas, které máte rádi. U nás si můžete vybrat z typicky valašských mas jako je jehněčí a zvěřina, ale také i z kuřecího, krůtího, vepřového a hovězího masa. Pro milovníky ryb připravujeme grilované speciality z ryb a pro extra mlsné jazýčky rádi připravíme vyhlášené kachní prsíčka s brusinkami.

 

Valašská koliba Juřena je stylová dřevěnice postavená v krásném valašském stylu. Upravená, udržovaná koliba, naprosto přesvědčině hodící se ke krásnému prostředí valašského prostředí beskydských hor. Stylová, vyhlášená restaurace s dlouholetou tradicí již 25 let láká nejen milovníky valašského stylu, ale také široké spektrum různých návštěvníků. Naše restaurace valašská koliba Juřena nabízí kapacitu hostů 70 míst při normálním provozu. Počet míst v případě sestavení slavnostní tabule ze stávajícího maximálního počtu 45 osob na maximální počet v rozmezí 55 – 60 . Nově jsou k výzdobě použity olejové malby od známého místního umělce, malíř Petr Herzig zachytil výjevy z místního života na valašsku , hlavním motivem jsou místní známe historické a poutní místa na Pustevnách, dále pak tradiční valašská svatební tabule. Dále je použito velké množství kovaných designových svítidel, svícnů a dalších dekorací které vyrábí pan Juřena, některé kousky zde můžete i zakoupit. V naší valašské kolibě Juřena se setkáváme, mnohdy i pravidelně s řadou spokojených hostů, i ubytovaných, kteří se k nám rádi vracejí. A sebou přivádějí nové hosty, kteří odcházejí z naší koliby Juřena s úsměvem na tváři. Hosté se k nám rádi vracejí ochutnávat nové grilované speciality, které připravujeme vždy před vašimy zraky, dobrá sudová vína z Jižní Moravy a také  kvalitní, pravou valašskou slivovici. Restaurace naší Koliby Juřena je celá nekuřácká a tak i děti našich hostů se tu cítí velmi příjemně.
Pro naše hosty kuřáky valašská koliba Juřena připravila venkovní altánek s kapacitou 15 míst, který se nachází hned vedle restaurace. Po malé upravě a výzdobě dle vašeho výběru jak barvy tak stylu je vhodný i k uspořádání venkovních svatebních obřadů.

Věříme, že si náši restauraci oblíbíte a budete se sem rádi vracet.