Provozní doba restaurace

Provozní doba

 Restaurace  
Pondělí Zavřeno
Úterý 17:00 – 21:00
Středa 17:00 – 21:00
Čtvrtek 17:00 – 21:00
Pátek 17:00 – 21:00
Sobota 17:00 – 21:00
Neděle Zavřeno

Mimo letní sezonu je restaurace otevřena pouze na obědnávku společenských akcí a rodinných oslav.

Naší prioritou je spokojený návštěvník, pohodlně a příjemně odpočatý ubytovaný host, ale také usmívající se a šťastné dítě.

A proto vás rádi, hosty a návštěvníky krásných vrcholků Beskyd přivítáme v naší stylové Kolibě Juřeně, velmi chutně pohostíme a pohodlně v příjemném prostředí ubytujeme celoročně. Výjimkou u nás vašeho stráveného, drahocenného času nejsou ani vánoce, státní svátky, dny školních prázdnin či příchod nového roku v kruhu vašich nejbližších.

Ikdyž je restaurace Koliba Juřena a penzion Koliba Juřena jeden objekt, restaurace i koliba Juřena mají mírně odlišné provozní podmínky, provozní doba penzionu je neomezena včetně přípravy snídaní.

Restaurace Koliba Juřena je pro vás otevřena každý den, jen s malou výjimkou pondělí a neděle, kdy máme naši Kolibu Juřenu zavřeno.

Provozní doba valašského penzionu Koliby Juřeny funguje nezávisle na restauraci Koliby Juřeny. Ubytujeme a příjemně pohostíme naše hosty kdykoliv po dohodě s námi. Samozřejmostí pro ubytované hosty penzionu Koliby Juřeny je příprava snídaní a polopenzí i v době, kdy máme závírací dny restaurace Koliby Juřeny.

Navštivte naší restauraci Koliby Juřeny kdykoliv. Ať už při procházce krásných beskydských vrcholků, při objevování krás přírody, při sportovním víkendu stráveném na Pustevnách nebo jen při krátké návštěvě Trojanovic, Frenštátu pod Radhoštěm nebo dalšího okolí.

Zastavte se na chvíli a ochutnejte místní grilované valašské speciality, vynikající hotová jídla a přijďte k nám třeba jen na chvíli posedět se svými přáteli nad šálkem dobrého chladivého či hřejivého nápoje.