Stylová valašská koliba Juřena

valašská koliba juřena

V naší Kolibě Juřeně připravujeme pro vás grilované speciality na otevřeném ohni před Vašimi zraky a to z  různých druhů mas, které máte rádi. U nás si můžete vybrat z typicky valašských mas jako je jehněčí a zvěřina, ale také i z kuřecího, krůtího, vepřového a hovězího masa. Pro milovníky ryb připravujeme grilované speciality z ryb a pro extra mlsné jazýčky rádi připravíme vyhlášené kachní prsíčka s brusinkami.

Valašská koliba Juřena je stylová dřevěnice postavená v krásném valašském stylu. Upravená, udržovaná koliba, naprosto přesvědčině hodící se ke krásnému prostředí valašského prostředí beskydských hor. Stylová, vyhlášená restaurace s dlouholetou tradicí již 20 let láká nejen milovníky valašského stylu, ale také široké spektrum různých návštěvníků. Naše restaurace Koliby Juřeny nabízí kapacitu hostů 70 míst při normálním provozu, v případě sestavení slavnostní tabule už jen však maximálně 50 míst. V naší Kolibě Juřeně se setkáváme, mnohdy i pravidelně s řadou spokojených hostů, i ubytovaných, kteří se k nám rádi vracejí. A sebou přivádějí nové hosty, kteří odcházejí z naší Koliby Juřeny s úsměvem na tváři. Hosté se k nám rádi vracejí ochutnávat nové grilované speciality, dobrá sudová vína z Jižní moravy a také  kvalitní, pravou valašskou slivovici. Restaurace naší Koliby Juřeny je celá nekuřácká a tak i děti našich hostů se tu cítí velmi příjemně.

Pro naše hosty kuřáky valašská koliba Juřena připravila venkovní altánek s kapacitou 15 míst, který se nachází hned vedle restaurace. Po malé upravě a výzdobě dle vašeho výběru jak barvy tak stylu je vhodný i k uspořádání venkovních svatebních obředů.