Lyžování v Beskydech

Lyžování v Beskydech

Sjezdové a běžecké lyžování v Beskydech, snowboarding, sáňkování, bobování i relaxační, odpočinková procházka v příjemném horském prostředí CHKO Beskydy využijí nejen dospělí, ale také i děti všech věkových kategorií.

Přijeďte k nám třeba jen na výlet, prodloužený víkend nebo delší dovolenou společně se svou rodinou, přáteli, kolegy z práce a prožijte krásné zážitky, využijte sportovní nabízené zimní sportovní aktivity a společně poznejte krásnou přírodu i v chladných, zimních měsících.

Prožijte také vánoční svátky v rodinném kruhu svých dobrých přátel i známých v krásném prostředí Beskyd pod horou Radhošť u nás v Kolibě Juřena. Oslavte příchod nového roku v naši vyhlášené, domácí valašké restauraci a příjemném stylovém ubytování, které Vám nabízíme. K dispozici jsou Vám nejen na Pustevnách, ale také v Bílé, na Bečvách a dalších zimních střediscích perfektně upravené běžecké tratě a sjezdovky pro začátečníky, ale také pokročilé lyžaře. Rádi Vás přivítáme v srdci Radhoště a ubytujeme v penzionu Koliba – Juřena. naše koliba se nachází jen něco málo přes kilometr vzdálenou sedačkovou lanovku, která Vás pohodlně vyveze přímo na Pustevny, do centra lyžařského dění a zimních radovánek. V našem ubytovacím zařízení v krásných, hornatých Beskydech, ve stylových rodinných apartmánech, které jsou součástí dřevěné koliby si příjemně odpočinete a při grilovaných specialitách naberete síly na další lyžování v Beskydech. Prodloužené odpočinkové víkendy a také Vánoční a silvestrovské pobyty jsou samozřejmostí. V komorním prostředí s ubytovací kapacitou 12 osob si můžete vytvořit vlastní a nerušenou domácí atmosféru podle Vašich představ a přání. Těšíme se spolu s vámi na oslavu silvestru a vánoc v Beskydech.