Koliba kontakt

Koliba kontakt

Kontaktujte Kolibu Juřenu kdykoliv, kteroukoliv denní hodinu ve všední dny i během víkendu.

Můžete nás kontaktovat telefonem, emailem nebo osobní návštěvou v naší Kolibě Juřeně. Osobní kontakt Koliby Juřeny je tím nejlepším způsobem jak se přesvědčit, co vám u nás nabízíme. Zhlédnete naši stylovou, valašskou Kolibu Juřenu, přesvědčíte se o naší lákavé nabídce chutných jídel a třeba vás zláká k ubytování a pobytu u nás jeden z našich útulných pokojů.

Koliba kontakt pro vás…

Adresa : Ke Kostelnímu lesu 780

Frenštát pod Radhoštěm 74401

Telefonní kontak :  603 954 410

Email kontakt :  kolibajurena@seznam.cz

Wevé stránkboy : https://koliba-jurena.cz

GPS : 49.529212, 18.234045

Koliba kontakt googl maps:

Podrobnější cesta autem k nám…

Z centra Frenštátu p. R. jízda automobilem trvá cesta na Kolibu Juřenu cca. 10 min. Z Frenštátu pod Radhoštěm pojedete na naši Kolibu Juřenu směrem na Trojanovice – Ráztoku. U horního kostela s. Martina ve Frenštátě p. R. se vydáte po hlavní cestě směrem k horám, na Trojanovice. Po přejetí železničního přejezdu pojedete stále rovně a asi po cca. 5min. jízdy uvidíte po pravé straně nedaleko cesty naši stylovou, dřevěnou Kolibu Juřenu.

Nabízíme vám ubytování v Beskydech v našem menším, ale krásném, domácím penzionu. Pokud máte rádi klid, potřebujete si odpočinout a načerpat síly, pokud chcete poznat nová místa a krásné prostředí beskydských hor, je ubytování v Beskydech právě v naší Kolibě Juřeně tou nejlepší volbou pro vás. Kontaktujte Kolibu Juřenu a přesvědčte se sami, že si u nás si odpočinete, naberete sílu do dalších náročnějších pracovních dnů, poznáte nová místa, zažijete pěkné chvíle spolu s přáteli nebo rodinou, můžete se věnovat sportovním aktivitám, nebo relaxu v kruhu svých přátel. Penzion Juřena Vám nabízí ubytování Beskydy v příjemných stylových pokojích valašského typu, kompletně zařízených sprchou, sociálním zařízením, mini barem, barevnou televizí a dalšími službami.