Ubytování Beskydy

 

 

 

Pro Váš příjemný odpočinek Vám nabízíme útulné dva čtyřlůžkové pokoje a jeden dvoulůžkový pokoj. Po domluvě nabízíme možnost obsazení jednoho nebo dvou lůže v pokoji. Celková kapacita ubytování v naší Kolibě Juřena je 10 lůžek. Stylové pokoje máme standardně vybaveny sprchou, sociálním zařízením, mini barem, televizí s připojením na DVB-T (digitální vysílání). Samozřejmostí je rovněž WI-FI připojení na internet, parkování v areálu Koliby Juřena zdarma, uskladnění kol… Můžete využít naši skvělou nabídku domácího stravování formou snídaní nebo polopenze.

Penzion prošel kompletní rekonstruci v roce 2016.

Moravskoslezské Beskydy jsou od roku 1973 chráněnou krajinnou oblastí. Důvodem k vyhlášení CHKO Beskyd byly její výjimečné přírodní hodnoty a to zejména zbytky původních pralesovitých lesů, s výskytem vzácných karpatských živočichů jako jsou Rys ostrovid, vlk, medvěd hnědý, tetřev hlušec, včelojed lesní a ostříž lesní, také mnoho rostlin. Dovolená v Beskydech je opravdu výjimečná, plná zážitků a překrásné přírody. Kromě zajímavé přírody plné zvířat, zde můžete navštívit horu Radhošť, kde se nachází známá socha boha Radegasta.  Nejvyšší horou je zde Lysá hora, která je opět velmi oblíbeným turistickým místem. V zimním období zde nabízí  Pustevny možnost sjezdového i běžeckého lyžování, snowboardingu a mnoha dalších …

Ubytujte se levně, ale stylově v Beskydech v naší Kolibě Juřeně s výbornou domácí kuchyní. Ubytování Beskydy nabízíme v našem malebném domácím penzionu Koliby Juřena. Pokud máte rádi klid, potřebujete si odpočinout, načerpat sílu nebo prožít aktivní dovolenou plnou sportu věřte, že náš penzion Koliba Juřena vám splní všechna Vaše očekávání. Ubytování Beskydy ve spojení s naší stylovou Kolibou Juřena ta nejlepší volba pro vás .