Fotogalerie

 

Stálí hosté naší Koliby Juřeny, spokojeně vracející se návštěvníci beskydských vrcholků i místní obyvatelé již velice dobře znají naši Kolibu Juřenu. Můžeme se zcela jistě a pyšně pochlubit zajímavým, nevšedním valašským stylem, ve kterém je naše Koliba Juřena postavena. Interiéry i exteriéry Koliby Juřeny jsou zachovávány v původním stavu, nijak zásadně neměněny a pravidelně udržovány nejen v čistotě, ale také ve svém valašském duchu.
Koliba Juřena poskytuje nádherný pohled na vrchol Beskyd, lákavou a známou horu Radhošť. Ikdyž naše Koliba Juřena stojí v blízkosti cesty ( ne rušné, ne hlavní tepny), poskytuje Koliba Juřena svým návštěvníkům i ubytovaným hostům příjemný klid, relax, odpočinek uprostřed pěkné přírody a lesů.
Abyste si mohli i vy, naši budoucí návštěvníci vytvořit reálnější představu o naší stylové Kolibě Juřeně, naše fotogalerie vám poskytne právě teď několik fotografií z interiéru i exteriéru Koliby Juřeny. Fotogalerie a fotografie v ní, byly nedávno pořízeny při pořádání různých rodinných oslav a svatebních hostin. Prohlédněte si v naší fotogalerii také obrázky našeho ubytování ve stylovém penzionu Koliby Juřeny i fotografie z okolí naší restaurace Koliby Juřeny nebo příjezdovou cestu na parkoviště ( parkoviště pro naše návštěvníky a ubytované hosty je zcela bezpečné a po domluvě s námi uzavíratelné). Milovníci venkovního posezení načerstvém vzduchu zhlédněte také venkovní altán, který poskytuje nejen příjemný stín v horkých letních měsících, ale náš altán je také k dispozici pro kuřáky.
Zhlédněte naší fotogalerii a nechte se našimi obrázky zlákat k návštěvě naší Koliby Juřena…

Fotogalerie Koliba Juřena promo video na tomto linku můžete shlédnout naši kompletní prezentaci.